Anioły w Chorzowie

Zapraszamy dzieci

Od kilku miesięcy pedagodzy – animatorzy Domu Aniołów Stróżów regularnie pojawiają się na okolicznych boiskach, podwórkach i ulicach, proponując wspólne spędzanie czasu najmłodszym mieszkańcom dzielnicy.

Obecnie badamy okolice oraz prowadząc różnego rodzaju zajęcia poznajemy dzieci    i młodzież. W niedalekiej przyszłości planujemy otwarcie Klubu Rozwoju Osobistego. Naszym celem jest zaproponowanie młodym ludziom alternatywnych form spędzania czasu poprzez organizację różnego rodzaju zajęć animacyjnych, sportowych czy edukacyjnych oraz nauka współdziałania i współpracy w grupie, budowanie otwartości, a także włączanie dzieci i młodzieży do zajęć oferowanych przez MDK Batory.

Jeżeli masz jakieś pytania i chciałbyś z nami porozmawiać, można nas znaleźć w Miejskim Domu Kultury Batory oraz na podwórkach i ulicach dzielnicy Batory od poniedziałku do piątku w godz. 13.00 – 18.00

Można również do nas pisać na poniższe adresy e-mail:

Mgr Sylwia Biernacka – Pedagog/animator: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

Partnerzy

 

Evergroup_logo