Ferie dla dzieci

11 - 15 i 18 - 22 luty 2019

Ferie dla dzieci

Ferie zimowe w MDK Batory pt. "Kopalnia Talentów"

Zajęcia organizowane dla dzieci od 7 - 12 lat
Poczęstunek: owoce, napoje
Terminy:
I turnus - 11.02. - 15.02.2019 r. w godz. 10:00 - 14:00
II turnus: 18 - 22.02.2019 r. w godz. 10:00 - 14:00

Prosimy o wypełnienie karty zgłoszenia i dostarczenie do Punku Obsługi Klienta w celu zapisania dziecka na zajęcia.
Karty uczestnika MDK BATORY dostępne są ww. Punkcie i Sekretariacie MDK BATORY.

Koszt: 70 zł/ os
rabat dla rodzeństwa: 60 zł/os.
rabat z kartą dużej rodziny: 50 zł/os.

W FERIE w MDK BATORY nie można się nudzić, dlatego zapraszamy dzieci, które zostają w mieście, by miło i kreatywnie spędziły czas.

KOPALNIA TALENTÓW
W ramach zajęć uczestnicy zrealizują zajęcia:
• scenograficzne – w ramach których będą tworzyć dekoracje, rekwizyty i stroje do finałowego przedstawienia,
• ruchowo - taneczne – w ramach których dobrze spożytkują swoją energię,
• dziennikarskie – przybliżenie pojęć etyki dziennikarskiej, obiektywizmu, kultury osobistej, kultury żywego słowa,
• teatralne – w ramach których poznają podstawy ruchu scenicznego, zabawy muzyczno- ruchowe, pracę z rekwizytem i improwizacje

Podczas finału ferii w piątek (15 i 22.02), ok godz. 13.15 na Sali Widowiskowej dzieci zaprezentują swój opracowany projekt sceniczny. Zapraszamy na niego wszystkich zainteresowanych - rodziców, dziadków, babcie, rodzeństwo.