Ferie dla dzieci

I turnus 29 stycznia 2018

Dinozaury w Chorzowie?

Park Jurajski przy ruchliwej ulicy ?

Tak, będzie to możliwe w czasie ferii, kiedy zabierzemy uczestników do prehistorycznej krainy.

Dinozaury od dziesiątków lat intrygują ludzi, zarówno naukowców, jak i twórców filmowych. A muzea prezentujące eksponaty z wykopalisk skupiają setki widzów.

Dlatego, zafascynowani tą tematyką, chcemy zamienić MDK „Batory” w krainę sprzed wielu tysięcy lat, pełną różnego rodzaju dinozaurów.

Osiągniemy to tworząc duże, kolorowe i skomplikowane dekoracje oraz przygotowując się do finałowego przedstawienia, który tym razem będzie w konwencji 'teatru cieni'.

W ramach zajęć uczestnicy będą mieli zajęcia :

• scenograficzne – w ramach których będą tworzyć dekoracje, rekwizyty i stroje do finałowego przedstawienia

• edukacyjne – w ramach których poznają kwestie naukowe oraz ciekawostki ze świata dinozaurów oraz teatru cieni

• taneczne – w ramach których zadbamy o rozwój ruchowy oraz przygotujemy finałoowy pokaz

Finał ferii jak zwykle będzie miał miejsce w piątek, ok godz. 13.15 i zapraszamy na niego wszystkich zainteresowanych rodziców, dziadków, babcie, rodzeństwo.

Koszt 70 zł, dla rodzeństwa: 60zł/os, z kartą dużej rodziny: 50 zł/os.

Zajęcia organizowane dla dzieci od 7 - 12 lat.

termin: I turnus - 29.01. - 2.02.2018, g. 10:00-14:00

II turnus: 5 - 9.02.2018, g. 10:00-14:00