Pracownia Edukacji Kulturalnej „RAFT”

RAFTProgram zajmuje się partycypacyjnymi formami edukacji przez kulturę. Odbiorcami programu są wszystkie grupy wiekowe. Dla każdej z nich przygotowaliśmy działania pomagające zwiększyć kompetencje do odbioru kultury. Raft – czyli tratwa pomaga też w wejściu do głównego nurtu życia społecznego wszystkim, którzy z różnych przyczyn znaleźli się na jego brzegach.

Jeżeli chcesz zostać wolontariuszem i wspólnie z nami łączyć kulturę z różnymi formami aktywności społecznej właśnie w programie RAFT, skontaktuj się ze mną:

Joanna Radzik

32 24 60 064

Wystarczy, że napiszesz: CHCĘ ZOSTAĆ WOLONTARIUSZEM, a ja oddzwonię i ustalimy szczegóły.

Zanim zostaniesz wolontariuszem spróbuj odpowiedzieć sobie na kilka prostych pytań:

Czy mam jeszcze wolny czas? Zastanów się, czy w natłoku zajęć, znajdziesz jeszcze czas na dodatkowe obowiązki. Czy swój wolny czas chcesz poświęcić dla innych. Jeśli tak, to sprecyzuj ile masz tego czasu, w jakich dniach i godzinach w ciągu tygodnia... To z pewnością ułatwi dalszy kontakt.

Co chcę robić? Pomyśl jaki rodzaj i forma zajęcia Cię interesuje.Czy chcesz robić to co robisz na co dzień w pracy i tym właśnie wesprzeć nasz program, czyli wykorzystywać swoje doświadczenie zawodowe czy zdobyte w szkole umiejętności? Czy wolisz zająć się zupełnie czymś innym? Odreagować, oderwać się od pracy i nauki.

Jeżeli już wiesz, nie czekaj... skontaktuj się z nami