LIS
HASZ
RAFT
TiT
loft

kniga22Miło nam poinformować, że wydawnictwa Miejskiego Domu Kultury „Batory” będą promowane podczas „18. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie” w dniach 23-26 października 2014r, na naszym stoisku.

Informujemy również, że istnieje możliwość zakupu książek z serii Medium Mundi w sekretariacie MDK Batory. Ostatnia publikacja pt. „Muzyka i wartości” – w cenie 25zł zawiera płytę CD z utworami Bogdana Mizerskiego.

 

 

 

 

 NCK razem

Miejski Dom Kultury "Batory" bierze udział w programie

Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2014

 

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Razem uczcijmy rocznicę

gerard

Zawsze mnie ciągnęło do domu, a moja ojczyzna to Chorzów” - o swoim silnym przywiązaniu do miasta i klubu często mówił legendarny piłkarz, Gerard Cieślik. 3 listopada będziemy obchodzić pierwszą rocznicę Jego śmierci. I choć już nigdy nie zajmie swojego ulubionego miejsca na stadionie przy Cichej, wciąż żyje w naszej pamięci.

Przyłącz się do naszej akcji i oddaj hołd Legendzie Ruchu. Załóż koszulkę z „R”, włóż szalik „Niebieskich” i zrób zdjęcie, wykonaj „selfie” na stadionie Ruchu i wyślij je do nas.

Nadesłane fotografie stworzą wielkoformatowy kolaż, który zawiśnie w centrum miasta. Na wasze zdjęcia wspominające Honorowego Obywatela Chorzowa czekamy do 24 października pod adresem:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
 
 
 
 
 

Evergroup_logo