Joga Renata Depciuch

Zjęcia jogi poprowadzi Renata Depciuch- z wykształcenia filozof, z powołania artystka, z przekonania nauczycielka jogi. Jej fascynacja Asztanga Jogą i filozofią wschodu to wypadkowa jej wcześniejszych zainteresowań. Absolwentka Uniwersytetu w Katowicach z tytułem magistra filozofii (specjalizacja z zakresu filozofii indyjskiej). Zagadnienia dyplomu Reni nawiązywały do przemiany wewnętrznej człowieka i poszukiwania mądrości na fundamencie antycznej filozofii. Po ukończeniu studiów Renia kontynuowała swoje zainteresowanie ścieżką duchową, co doprowadziło ją do decyzji zostania nauczycielką jogi. Renia rozpoczęła praktykę Joga Asztanga z silnym zakorzenieniem w metodzie Jogi Jyengara i sztukami walki, które uprawiała przez wiele lat. Stworzyła interdyscyplinarny system czerpiąc inspirację z różnych nauk o człowieku, jego ciele, oddechu, umyśle i emocjach. Wciąż Ashtanga Joga pozostaje jej główną specjalnością, dlatego kontynuuje jej praktykę według tradycyjnej metody. Renia praktykuje pod okiem wielu zagranicznych i doświadczonych nauczycieli jogi, Anthony Prem Carlisi, Isa Wong, Edi Stern, Santina Giardina – Chard, Iain Grysak, Bobbi Misti. Jest im wdzięczna za ich wskazówki, które pokazały wielkość, głębię oraz rewolucyjną metodę Patthabiego Joisa. Praktyka Reni wyróżnia się unikalnym podejściem do asan, ruchu i pracy z ciałem bez napięcia. Renia jest wysoce wykwalifikowanym kreatorem. Stara się podążać za maksymą: aby móc pomagać innym musisz najpierw potrafić pomóc samemu sobie. Inspiruje swoich studentów zarówno na macie i poza nią by dzielili się radością dawania tego, co samemu się przepracowało. Joga Asztanga wpłynęła i odmieniła jej praktykę, ale przede wszystkim pogłębiła wdzięczność wobec unikalnego wyzwania jakim jest joga. Pełna sił i inspiracji postanowiła się tym podzielić. Niech to będzie również Twoje!

Od 1.10.2018r. rozpoczynamy dwumiesięczny kurs. Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki i środy w godz. 17:00-18:30. 

Opłaty:

Opłaty w październiku: za zajęcia dwa razy w tygodniu opłata wynosi 240zł (jest to 10 zajęć) przy płatności z góry. Za udział w zajęciach raz w tygodniu opłata wynosi 135zł (jest to 5 zajęć) płatne z góry. Opłata za pojedyncze zajęcia wynosi 35zł.

Opłaty w listopadzie: za zajęcia dwa razy w tygodniu opłata wynosi 192zł (jest to 8 zajęć) przy płatności z góry. Za udział w zajęciach raz w tygodniu 108zł (są to 4 zajęcia), pojedyncze zajęcia 35zł.

Partnerzy

 

Evergroup_logo