Ackee Crew

Zajęcia z dancehallu odbywają się w poniedziałki od godziny 18:30 do 20:30. 

Dla kogo: młodzież 13 +

Start: 05. 09. 2016.

Gdzie: sala 105

Zajęcia z hip hopu odbywają się w środę od godziny 17.30 do 18.30 oraz w sobotę od godziny 11:00 do 12.30 

Dla kogo: młodzież 13 +

Start: 03. 09. 2016.

Gdzie: sala 207

Grupa Ackee Crew od kilku lat aktywnie bierze udział w różnych projektach tanecznych oraz festiwalach. 

Choreografie przygotowują i prowadzą:

Anna Gogolok (Dancehall) i Patryk Czyź (Hip Hop)

Opłata za miesiąc zajęć FULL PASS (hip hop + dancehall) - 140,00 zł
Opłata za hip hop: 
* tylko środy - 40,00 zł
* tylko soboty - 60,00 zł
* środy + soboty - 80,00 zł
Opłata tylko za dancehall (2 x 60 minut w tygodniu) - 80,00 zł

 

Anna Gogolok ukończyła Wyższą Szkołę Umiejętności Stanisława Staszica w Kielcach o kierunku: taniec oraz ukończyła specjalizacje : menadżer kultury.

Posiada legitymację instruktora tańca sportowego.

Brała liczne udziały w spektaklach tanecznych w Chorzowskim Centrum Kultury, Teatrze Rozrywki w Chorzowie, Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu oraz w Teatrze Muzycznym w Gliwicach. W spektaklach takich jak " Skóra i Lateks", "O szkodliwości tańca w społeczeństwie postindustrialnym. Wykład docenta Stefana Bułki z przykładem najdzikszej ekspresji tanecznej", "Rewia Sylwestrowa- od Sinatry do Prince'a", "Gwiazda", aktualnie "Kochaj i Tańcz".
Anna jest także wychowawcą kolonijnym, i co roku w wakacje jeździ z dziećmi na obozy taneczne gdzie prowadzi zajęcia z różnych stylów.
Dokształca się na różnych warsztatach tanecznych. Specjalizuję się w dancehallu co stało się jej zarówno stylem życiowym, ponieważ odnalazła w nim pasje, siłę i miłość do tego co robi. Szkoliła się u takich nauczycieli jak: Orville Xpressionz Hall, Camron One Shot, Laure Courtellemont- Full, Blackout Dance Crew, AniMal, Latonya, Jiffi Di Bossman, Andre Cosmic, Lucas Migiliorini, Kate Baba, GlobalBob, Don Campbell, Anna Jujka, Mr.Wiggles, Salah oraz Monika Cichocka, Katarzyna Jujkowska, Agnieszka Bota, Joanna Guła, Weronika Otrębska i wielu innych.


 

Partnerzy

 

Evergroup_logo